Collection: Lip Balms
Home to all of our Lip Balm Flavors
-
Rice pudding
Regular price $2.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $2.00 USD -
Pumpkin Muffin
Regular price $2.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $2.00 USD -
Pumpkin cheesecake
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $8.00 USD -
Pink lemonade
Regular price $2.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $2.00 USD -
Peaches N Cream
Regular price $2.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $2.00 USD -
Orange sherbet
Regular price $2.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $2.00 USD -
Mango dragonfruit lemonade
Regular price $2.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $2.00 USD -
Malted Milk
Regular price $2.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $2.00 USD -
Lemon pound cake
Regular price $2.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $2.00 USD -
Hibiscus Tea
Regular price $2.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $2.00 USD -
Glazed Donut
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $8.00 USD